Bebek Bakıcısı

Bebek Bakıcısı

Kuşkusuz en özenle bulunması gereken, geçiştirilemeyecek kadar önemli, ayrıntılı bir iş tipimizdir. Evin işleri belki arka plana atılabilir, hatta yemek yapılması bile arka plana atılabilir, ancak bebeğinizin bakımı asla arka plana atılamaz ve ertelenemez. Sizin için Dünya’daki en değerli varlık hayata gözlerini açmışken, onunla ilgilenmesi için sıradan bir bebek bakıcısı bulmak veya işinde tecrübeli olmayan birine en değerli varlığınızı emanet etmek, tabii ki de kabul edilemez.

İşte tam da bu yüzden Legal olan doğru firmalar ile çalışmak zorundasınız.

  • Sizin evinizi deneme tahtası gibi kullanmak isteyenlerin değil !
  • Size tecrübeli diyerek, daha eline bir bebek almamış olan bakıcıları yönlendirenlerin değil!
  • Komisyon ücretini bebek bakıcısı adayından alarak evinizde bakıcı sirkülasyonları yaratanların değil !
  • Kaçak bakıcıları size yönlendirerek, bir gün bakıcısız ortada kalmanıza sebep olacakların değil !
  • Sözleşmesiz çalışarak, sizin haklarınızı korumayanların değil !

0533 079 74 34


Güvenebileceğiniz Legal firma bulmak elbette kolay değil. Nasıl bulacağım, nerde bulacağım soruları gözünüzde büyüyor olabilir. Ancak en basit yol ile elinizdeki telefonla bebek bakıcısı arattırarak karşınıza çıkan birkaç firmayı arayarak araştırma yapmalısınız. Hemen gelin bizimle çalışın, biz şu şekilde hizmet veriyoruz demiyoruz. Biraz araştırma yapın ve sorular sorun. Sözleşmeli çalışıyor musunuz, oturma izinli bakıcılar ile mi çalışıyorsunuz, deneme süremiz var mı, hizmet süreniz var mı, sorun halinde kaç bakıcı değişim hakkı tanıyorsunuz, ofisiniz var mı gibi sorular sizi doğru firmaya götürecektir.

Bebek Bakıcısının Görevleri

Yeni Dünya’ya gelmiş bir bebeğin bakımı her şeyden daha zordur. Sürekli olarak endişelisinizdir. Acaba karnı doydu mu, gazını çıkarabildi mi, bezini değiştirmeli miyim, rahat nefes alıyor mu, canı acıyor mu gibi sürekli aklınızdaki sorular sizi bitirmekte ve günlerce devam eden uykusuzluk haliyle devam eden aynı endişe sizi çok yormaktadır. Bu durum için yardım istemekten daha doğal hiçbir şey olamaz. Bebek Bakıcısının görevleri sizin yönlendirmeniz üzerine veya kendi tecrübesine göre şekillenmektedir. Örnek vermek gerekirse;

  • Eğer tamamen yeni doğmuş bebeğe bakmakta uzman tam profesyonel birini arıyorsanız; Hastanelerde yeni doğan bölümlerinde çalışmış, sertifikalı hemşire olarak adaylarımızı paylaşıyor olacağız. Bu tecrübedeki bebek bakıcısı adayları zaten yüzlerce bebeklere baktıkları için, işlerinde çok tecrübeli ve referanslıdırlar. Bebeğinizin günlük duş aldırılması, yemeğinin hazırlanması, anne sütünü içebilmesi için doğru adımların uygulanması, gazının çıkarılması, alt bezinin değiştirilmesi, düzenli uykuya geçişte gerekli adımların uygulanması gibi işler başlıca görevleri arasındadır. Acil durumlarda en rahat müdahale edebilecek adaylar arasındadır.
  • Kendi çocuklarını kendisi büyütmüş ve birkaç ailenin yanında bebek bakmış olan tecrübeli, referanslı bebek bakıcısı adayları arıyorsanız; Yine aynı şekilde bebeğinize tüm adımları uygulayacaklardır. Alt değişimi, mama yedirilmesi, gaz çıkarılması, geceleri başında nöbet bekleme gibi birçok konuda sizin yardımcınız olacaklar ve üzerinizden yükü alacaklardır.

Bunların dışında sizin talepleriniz olursa, tamamen sizin yönlendirmeniz üzerine işlerini planlayabilirler.

Profesyonel Bakıcı Hizmeti

Sizin üzerinizden biraz olsun yükü alacak olan bakıcıyı bulmak o kadar da zor değil. Bizimle iletişime geçerek bebek bakıcısı arıyorum demeniz yeterlidir. Size en doğru adaylar ile hizmet vereceğimize emin olabilirsiniz. Tamamen müşteri odaklı çalışmaktayız ve sizin kriterlerinizi uyan, şartlarınızı kabul eden adaylar ile görüşme sağlatmaktayız. Bu şekilde herkes için zaman kaybı önlenmiş olacaktır. Sektörde Bebek Bakıcısı hizmetini Vip Yardımcı ile sağlamaktayız.

Bana Bildir
Bildir
guest
2 Yorum
En Son
En Yeni En İyi
Eski yorumlar
Tüm yorumlar
trackback
3 yıl önce

Birçok firmayla iletişim kurmama rağmen hızlı dönüş alamadım. Ama profesyonel bakıcı firmasını aramamın ardından bakıcıya karar verdik ve ertesi gün başladı.