Yatılı Bebek Bakıcı

Yatılı Bebek Bakıcı

Hizmet verdiğimiz en hassas kategoriler arasında yer almaktadır. Çünkü ev temizliği, yemek, ütü, çamaşır gibi iş konuları belki arka plana atılabilir, ancak bir bebeğin bakımı asla geri plana atılamaz. Ya da bunların dışında bir yetişkin yaşlı için bakıcı hizmetli hızlı bir şekilde bulunabilir, ancak bir bebek bakıcısını rast gele bulmak da doğru değildir. Bebeklik çağını atlatmış çocuklar için bile Bakıcı hizmeti hızlı bir biçimde bulunabilir, ancak bir bebek bakıcısı bulmak için bu geçerli olamaz. Kısacası bir bebek bakıcısı bulmak istiyorsanız doğru Legal bir firma ile çalışmalı ve bu konuda tecrübe, referansa sahip Yatılı Bebek Bakıcı adaylarıyla görüşme sağlamalısınız.

Çalıştığı yerlerden tecrübe edinmiş olan ve çalışmış olduğu ailelerin de kendisine referans olduğu adaylar her zaman daha fazla tercih edilmektedirler. Hiç çalışmamış ve tecrübesi olmayan adayları evinize alıp bir de bebeğinizi emanet etmek çok doğru olmasa gerek. Durum bu şekilde olunca, yatılı bebek bakıcı adayları için hangi firma ile çalışmaya başlayacağınız çok önemli hale gelmektedir.


0533 079 74 34


Yatılı Bebek Bakıcı Nasıl Bulunur

İnternet üzerinde yaptığınız aramalar sonucunda karşınıza birçok belli belirsiz firmalar çıkmaktadır. Bu firmalar içerisinde doğru ve Legal olan firmayı bulmak çok da kolay değil. Ancak firmalara bazı sorular sorarak legal olup olmadıklarını anlayabilirsiniz ve yatılı bebek bakıcı adayları için görüşmelere başlayabilirsiniz. Bu sorulardan bazıları;

  • Hizmet süreniz var mıdır?
  • Sözleşme süresi ne kadar?
  • Deneme süresi var mıdır?
  • Ofisiniz nerede?
  • Bakıcı adayları legal mi? (oturma izinli mi?)
  • Bakıcı adaylarını neye göre seçmektesiniz; referansları ile görüşüyor musunuz?

gibi sorular ile firmanın legal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ardından sosyal medyalarını da kontrol ederek, ne kadar aktif olup olmadıklarını anlayabilirsiniz. Yakınlarınızın aracılığıyla gelen yatılı bebek bakıcı adaylarından uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü hiçbir yere bağlı olmayan ve herhangi bir sorunda ulaşamayacağınız adaylardan oluşmaktadırlar. Bu şekilde bir bakıcı bulduğunuzda, herhangi bir şekilde mağdur edildiğinizde, hem yakınınızla aranız bozulacaktır, hem de mağduriyetinizle kalmış olacaksınızdır.

Ancak bir firmayla çalışmış olsaydınız; mağduriyetler daha yaşanmadan sorunlar çözülmüş olacaktır. Örneğin bakıcınızın bir anda evden ayrılması sonucu, danışmanlık firması size hızlıca yeni bir aday bulacaktır. Ya da büyük sorunlarda, size daha önceden de pasaport ve kimlik bilgileri paylaşılan bakıcılara ulaşmak hiç zor olmayacaktır. Firma bu kişilerin adresleri bilmekte, eşlerini ve akrabalarını tanımaktadırlar.

Profesyonel Bakıcı Hizmeti

2012 yılından beri bakıcılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Vip Yardımcı firması ile ortak olarak yürütmüş olduğumuz bu projemizde birçok ünlü ve bürokrat aileler ile de çalışma fırsatımız olmuştur. Geçmiş yıllar içerisinde birçok güçlü referans biriktirmiş bulunmaktayız. Ana misyonumuz size “uzun süreli” bakıcı sağlamaktır. Ailelerimizin firmamızı bu kadar tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden biri budur. Çünkü illegal firmalar gibi evinizde bir sirkülasyon yaratmak derdinde değiliz. Durum böyle olunca da ortaya düzgün ve doğru işler çıkarmaktayız.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar