Yatılı Bakıcı Arıyorum

Yatılı Bakıcı Arıyorum

Günlük bakıcınızın size yetemediğini düşünüyorsanız ve artık yatılı bir bakıcı bulmanın zamanı geldiyse, doğru bir firmayla çalışarak yatılı bakıcınızı bulabilirsiniz. Doğru olan firmalara “kriterlerime uygun yatılı bakıcı arıyorum” dediğinizde; size zaman kaybettirmeden sadece size uyan ve sizin şartlarınızı kabul eden bakıcı adayları ile görüşme yaptırılır. Bu şekilde Siz de, Bakıcı da, Danışman firma da zaman kaybetmemiş olur. Hızlıca yeni bir yatılı bakıcı adayı bulunmuş olur ve deneme süreci başlar. Deneme sürecinin de ardından bakıcı adayıyla devam edilecek mi yoksa yollar ayrılacak mı buna bakılır. Devam edildiği taktirde, belki de bir süre sonra bakıcı ile olan ev içi ilişkide problem yaşanabilecek ve yeni bir bakıcıya ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda devreye danışman firma girerek size hızlıca yeni bir aday bularak ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Tüm yukarıdaki senaryo tamamen işini doğru yapan ve her şeyin yolunda gitmesiyle gerçekleşen bir yapıdır. Ancak her zaman işleyiş bu şekilde olmayabiliyor. Yanlışlıkla internet üzerinden “Yatılı Bakıcı Arıyorum” diye arattırma yaparak, karşınıza gelen bir firmayla sorgu sualsiz çalışmaya başlarsanız, yukarıdaki senaryonun tam tersini yaşayabilirsiniz.

Sizinle görüşmeye gelen adaylar, tamamen sizin kriterlerinizin dışında; rast gele gönderilmiş, evinizde çalışma yapısı bilmeyen, ne iş yapacağını bilmeyen, tecrübe ve referansı bulunmayan, firmanın hiç tanımadığı adaylar olabilir. Diyelim ki birini seçtiniz ve işe başlattınız; firma size deneme süresi vermeyebilir ve işiniz acil olduğundan zorunlu olarak adayla çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Tabii ki de sorun yaşayacağınız bir iş ilişkisinde, beğenemeyebileceğiniz bakıcı adayı ile yolları ayırmak isteyebilirsiniz. Danışman firma ile iletişime geçmek istediğinizde karşınızda bir muhatap bulamayabilir, ya da yeni gönderilen adaylar bir öncekinden daha kötü olabilmektedir.


0533 079 74 34


Tüm Bunları yaşamak istemiyorsanız Legal olan doğru firmalar ile çalışmalısınız. Profesyonel Bakıcı firması olarak işimizi doğru yapıyor; Sadece müşteri odaklı değil, aynı zamanda bakıcı odaklı da çalışarak size uzun süreli bir bakıcı bulmayı hedefliyoruz.

Tecrübeli Yatılı Bakıcı Arıyorum

Gerçekten iyi bir yatılı bakıcı arıyorum diyorsanız, bu yazılanları dikkate almalısınız;

Yatili Bakici Ariyorum

Bu işin eğitimini aldığı sertifikayı veya uzun çalışma süresinden elde ettiği tecrübeyi referans ile kanıt gösterebilecek bakıcı adayları ile çalışmalısınız. Çünkü bir bakıcı adayında bu iki koşul dışında değerlendirebileceğiniz bir kriter bulunmamaktadır. Bu iki koşulu dikkate almadan başlatacağınız tüm adaylar artık sizin şansınıza kalmış bir sonuç doğuracaktır. Evet gerçekten sertifikası da olmayan veya tecrübesi de bulunmayan birçok bakıcı adayını ailelerimizin evlerine verdiğimiz doğrudur. Ancak bu durumda da bakıcı adaylarına biz referans olduk, sebebi ise; adayın çalışma yapısını test ettiğimiz ve bildiğimiz kişiler olmasıydı. Gerçekten işe ihtiyacı olan bu adaylar bizi hiçbir zaman ailelerimize karşı mahcup etmediler. Aynı zamanda danışman bir firmanın bilmediği adayları görüştürme yaptırması, iş ahlakı açısından bizce etik değildir.

Yakınınız için aradığınız bakıcı yapısı Hasta veya Yaşlı Bakıcısı olabilir; daha önce bu tip bir işte çalışmış; hasta ve yaşlılar için olan yemek tarzını bilen, ilaç takibi yapabilen, yakınınızın öz bakımını yapabilecek, alt değişimi yapabilecek, acil durumlarda size veya acil kurumlara haber verebilecek tecrübeli bakıcı adaylarından yönlendirmekteyiz. Sertifikalı profesyonel birini isterseniz, ülkesinde hemşirelik veya ilgili alanlardan mevzun olmuş veya orada çalışarak bir derece ile sertifika almış adaylardan yönlendirmekteyiz.

Aradığınız bakıcı yapısı Çocuk veya Bebek Bakıcısı olabilir; daha önce bu tür işlerde çalışmış; çocukların alt değişimini yapacak, eğitici ve fiziki aktiviteler yaptıracak, yemeklerini yedirecek, duş aldıracak, uykuya dalışlarında ve uyku sonrasında yanlarında olacak adaylardan yönlendirmekteyiz. Profesyonel eğitimli bakıcılardan isterseniz; çocuk gelişimi mevzunu veya anaokullarında tecrübe edinmiş adaylardan yönlendirmekteyiz.

Profesyonel Bakıcılık Hizmeti

Bizimle iletişim kurarak yatılı bakıcı arıyorum demeniz yeterli olacaktır. İstanbul’da bulunan 39 İlçe ve semtlerinin tamamına hizmet vermekteyiz. İl dışındaki büyükşehirlere de Bakıcı hizmetimiz vardır. Sektördeki 10. yılımızda, birçok bürokrat ve ünlü ailelerimize de hizmet verme şansımız olmuştur. Bu şekilde birçok referans biriktirmiş bulunmaktayız. Vip Yardımcı firmasıyla ortak olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kalıcı ve Tecrübeli bakıcı adaylarına ulaşmak için hızlıca bizi arayabilirsiniz. Sözleşmeli çalışan, deneme süresi bulunan ev 7/24 iletişim kurabileceğiniz Legal bir firmayız.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar