Yatılı Çocuk Bakıcı

Yatılı Çocuk Bakıcı

Bu zamana kadar evinizde uzun süreli çalışacak bir yatılı çocuk bakıcı bulamadıysanız, bunun sebebi sizin ev koşullarınız değil çalışmış olduğunuz firmadır. Çalışmış olduğunuz firmanın bakıcılar üzerindeki şartları, maalesef size uzun soluklu bir bakıcı adayı sağlayamamaktadır. Sürekli olarak yeniden evinize gönderilen bakıcı adayları, sizi yormakta ve eviniz sanki deneme tahtası gibi kullanılarak, çocuklarınıza duygu karmaşası yaşatılmaktadır. Sadece bu neden için bile doğru firmayla çalışmanız zorunludur. Çocuklarımız için bir bir yatılı bakıcı tutuyorsanız, onları üzecek olan “sözde legal ajanslardan” uzak durmalısınız. Evinizde sürekli olarak bir ayrılık havası onların da psikolojisini olumsuz etkileyebilir.

Yatılı Çocuk Bakıcı Nasıl Bulunur

Tanıdığınız kişiler aracılığıyla veya şans eseri ailenizde çalışan bakıcının tanıdığı sayesinde bir yatılı çocuk bakıcı bulabilirsiniz. Çok düşük bir oranla bu bakıcıyla yıllar boyu çalışarak mutlu olabilirsiniz. Ancak söylediğimiz gibi bu durum çok düşük bir orandır. Tanıdığının tanıdığıyla maalesef doğru bakıcı adayı bulunamıyor. Bulunsa dahi; iş hayatında olabilirsiniz ve çalıştığı süre içerisinde sizi bir anda ortada bırakabilir, bu şekilde işlerinizin hepsi duraklayabilir, kötüye gidebilir. Evinizden özel değerdeki eşyalarınız çalınabilir, adli suç işlenebilir ve daha niceleri. Tanıdık vasıtasıyla bulunan bakıcıyla yaşanan kötü anılar, tanıdığınızla aranızı dahi bozabilir. Tüm Bunlar göz önünde bulundurulduğunda aracı bir firmayla çalışmanın daha doğru bir seçenek olduğunu anlayabilirsiniz.


0533 079 74 34


Hemen yanınızda bulunan  telefondan firma araştırmasına girerek, doğru olan Legal firmaya ulaşmanız gerekiyor;

  • Sizinle sözleşmeli olarak çalışabilecek
  • Kaçak olmayan, oturma izinli adaylar ile çalışan
  • Hizmet süresi bulunan ve bu hizmet süresinde yatılı çocuk bakıcı değişim hakkı bulunan
  • Bakıcı için deneme süresi bulunan
  • Görüşmelere sadece sizin kriterlerinize uyan ve şartlarınızı kabul eden adayları yönlendiren
  • Tecrübe, Bilgi ve Referanslarını paylaşarak, sizin referanslar ile görüşmenizi sağlayan
  • Ofisleri bulunan ve karşınızda bir muhatap olan

Legal firmalar ile çalışmalısınız. Bu şekilde bakıcıdan gelebilecek zararlar önlenmiş olur ve herhangi bir sorunda karşınızda bir muhatap bulabilirsiniz. Yani biraz zaman harcayarak, firmalara doğru sorular yönelterek, içinize en sinen firma ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Yatılı Çocuk Bakıcı bulma sürecini de çok fazla uzatmadan beğendiğiniz bir aday ile başlamak lazım. Çünkü her ne kadar görüşmeler iyi de geçse, çalışacak aday iyi profilde de olsa, sizin evinize uyum sağlayabileceğinden hiçbir zaman yüzde yüz emin olamayacaksınız. Bu yüzden hızlı bir şekilde deneme sürecine başlamalısınız.

Profesyonel Bakıcı Hizmeti

2012 yılından günümüze kadar, birkaç defa çözülebilecek konularda şikayet alsak da, hiçbir zaman şirket işleyişimiz ve hizmetimiz konusunda şikayet almadık. Bunun çok basit bir sebebi vardır; müşterimiz bize ulaştığında, tüm sözleşme maddelerimizi ve yapımızı kendilerine 2 kez tekrarlıyoruz, kabul etmeleri durumunda da hizmet sürecimize başlıyoruz. Yani firma yapımız tamamen şeffaf olup, siz bize yıllar sonra bile geri dönüş sağlasınız, yine aynı koşullarda hizmet almaya devam ediyorsunuz. Yapımız gelip geçici değil, oturmuş bir kurumsal yapıdır. Bu sebeple sürekli değişen kurallar ile değil, kalıcı maddeler ile hizmet sağlıyoruz ki, sektördeki illegal firmaların durumuna düşmeyelim. Bu var olan hizmet sektöründe Vip Yardımcı ile ortak olarak hizmet vermekteyiz.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar