Yatılı Bakıcı

Yatılı Bakıcı

Sizinle aynı ev ortamında bulunan ve bir süre sonra ev halkından bir birey olarak benimsenen Bakıcı profilidir. İster Yaşlı aile bireyi için olsun, ister çocuklarınızın için olsun; yatılı bakıcı personelinize bir süre sonra alışılacaksınız ve sizin bir aile bireyiniz gibi olacaktır. Bu süreçte yatılı bakıcı ile uzun bir çalışma yapısı aile bireyleri üzerinde olumlu olacaktır.

Tüm aile bireylerinin özelliklerini bilen, ne yediğini içtiğini bilen, evin tüm kurallarıyla işlerini yapan bakıcınız bir süre sonra ayrılmak isterse, bu durum herkesi üzecektir. İllegal firmalar ile çalışmanın bir kötü yanı da, personelden ücret aldıkları için evinizde sürekli olarak, bakıcı sirkülasyonu yaratmaktır. Bu durum siz bilmeden diğer aile bireyleri üzerinde kötü psikolojik etkiler yaratmaktadır. Bakıcınıza alışan aile bireyleri sanki ailesinden bir bireyden ayrılmış gibi olmaktadır. Birçok müşterimizin bize en başta belirttiği bu durum, bizim firma ana amacımızın tam tersidir.


0533 079 74 34


Bakıcının Çalışma Saatleri

Sizin eviniz bir kurumsal ofis veya devlet binası olmadığı için, tabii ki çalışan yatılı bakı çalışma saati sabah 09.00-akşam 17.00 değildir. Bakıcınızı yatılı olarak almanızın sebebi budur çünkü. Yeri geldiğinde çocuğunuzun gece mama ihtiyacı olabilir veya bakıma ihtiyacı olabilir. Aynı şekilde yaşlı bakıma muhtaç yakınınızın gece yarısı ilaçlarının verilmesi gerekebilir veya tuvalet ihtiyacı doğabilir.

Durum böyleyken işe başlayan bakıcılar bu şartları bilerek  ve kabul ederek sizinle çalışmaya başlarlar. Ancak personelin hem gece çalışıp, hem de dinlenmesine izin verilmeden çalışmaya devam etmesini beklemek anlamsız bir hareket olacaktır. Bu şekilde çalıştırılmaya çalışılan yatılı bakıcı bir süre sonra zaten bünyesi elvermediği için işten ayrılmak isteyecektir.

Her zaman müşterilerimize belirttiğimiz bir konu vardır; Uzun süreli yanınızda kalacak bir personel istiyorsanız, sizin de personeli memnun etmeniz gerekiyor. Örneğin Uzun saatler çalışan bir personeli bir kısım dinlendirmek veya ekstra izin günü tanımak, ya da piyasadaki ücretlerden aşağıda çalışıyorsa, personel ücretini aynı rakam veya bir tık üzerine getirmek, size uzun süreli bir yatılı bakıcı, aile bireyi kazandıracaktır.

Profesyonel Yatılı Bakıcı

Bize talepte bulunmanızın ardından size iletilecek olan yatılı bakıcı adayları;

  • Daha önce bir yerlerde çalışmış ve tecrübe edinmiş kişilerdir.
  • Aynı zamanda çalışmış oldukları yerlerden iyi referans alabilen kişilerdir.
  • Bize direkt olarak başvuruda bulunan kişilerden değil, daha önce bizim iş yerlerine yerleştirdiğimiz veya daha önceden bizim yakın akrabalarıyla çalışmış olup, o kişilerin referansıyla bünyemize kattığımız bakıcılardır.
  • Oturma izinli olan kişilerdir. Kaçak durumdaki yabancı bakıcılar ile çalışmamaktayız.
  • Tamamen sizin göndermiş olduğunuz özelliklere uyan kişilerdir.

Biz işimizi Profesyonel olarak yapıyoruz, legal bir firmayız ve verdiğimiz taahhütlerin arkasındayız. Misyonumuz size uzun süreli yatılı bakıcı hizmeti vermektir, çünkü sonrasındaki değişimler bize hem zaman kaybı hem maliyet olarak döneceğinin bilincindeyiz. Bu sektörde Vip Yardımcı ile aynı çatı altındayız. Bizimle çalışmaya başlamak için sorularınız varsa cevaplamaktan mutluluk duyacağız. Tüm iletişim kanallarından bize 7/24 ulaşabilirsiniz

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar