Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı Bakıcısı

Profesyonel Bakıcı olarak yıllar içinde müşterilerimizden dinlediğimiz istekler şu doğrultuda;

  • Anne/Baba’ma refakat edebilecek, ilaçlarını kontrol edebilecek birini arıyoruz…
  • Anne/Baba’m yatalak olduğu için alt değişimi ve tuvalet ihtiyaçlarını yapabilecek güçlü birini arıyoruz…
  • Anne/Baba’mın yemek ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve evin günlük işlerini yapabilecek birini arıyoruz…
  • Anne/Baba’m sağlıklı durumda ama yine de ona refakat edebilecek birini arıyoruz…

İhtiyaçlar genel olarak yukarıdaki gibi vb. şekilde tarafımıza iletilmektedir. Uzun dönemdir bu işi yapan bir firma olarak, gelecek talep ve paylaşılacak personeller konusunda uzman olduk diyebiliriz. Bizimle iletişime geçildikten sonra, tarafınıza sizin istemiş olduğunuz kriterlerdeki personeller paylaşılır. Talepleriniz genel olarak;

  • Hemşire Sertifikalı-(ülkesinde hemşirelik okulunu okumuş ve tecrübesi olan)

Olabilecek ani sağlık problemlerinde ilk müdahaleyi yapabilecek kapasitedeki personellerdir. Aynı zamanda ilaç takibi, var olan sağlık probleminin düzenli takibi ve hastanın kişisel bakımı gibi.

Yaşlı Bakıcısı Özellikleri

  • Uyruk Seçimi-Özellikle personelin sabit bir uyruktan olması istenebilmektedir. Neredeyse tüm uyruktaki personeller ile çalışmaktayız. Personellerin tamamı oturma izinli olup yasa dışı herhangi bir durum söz konusu olmamaktadır.
  • Yaş Seçimi-Bu konuda Müşterilerimizden çok farklı talepler gelebilmektedir. Kimi müşterimiz, genç olsun işlerin üstesinden rahatlıkla gelebilsin derken; kimi müşterimiz, yaşının biraz fazla olmasını istemekteki hem anne/babayla iletişimi iyi olabilsin hem de tecrübeli olabilsin diye…
  • İzin Günü-Diğer işlerimize nazaran Anne/Baba ve Yaşlı bakımı işlerimizde; genellikle aynı gün içerisinde sabah gidilen akşam dönülen izin türü tercih ediliyor. Çünkü, hasta gece tek başına kaldığında bir sorun yaşanmaması için. Tam 1 gün yatılı izin veren müşterilerimiz de vardır.
  • Referans/Tecrübe-Müşterilerimizin neredeyse tamamı tarafından talep edilen bir konudur. Personelin bir önceki iş yerlerindeki performansı sorgulanmak istenir. Referans bilgileri Personel görüşmelerinin ardından tarafımızca paylaşılmaktadır.

Çalışma yapımız ve Yaşlı bakıcısı paylaşımımız tamamen sizin talepleriniz doğrultusunda gerçekleşmektedir. Sizinle paylaşacağımız her personel sizin şartlarınızı kabul ederek sizinle çalışmaya başlamaktadır. Bu yapımız sayesinde ne siz zaman kaybedersiniz ne de biz.

Yaşlı bakıcısı işe başladıktan sonraki deneme sürenizin sonunda, bizimle sözleşmeli olarak çalışmaya başlamaktasınız. Amacımız size Daimi ve Sürekli olan personeli sağlamaktır. Ancak herhangi bir sorunda dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz, kuralları şeffaf olan Profesyonel Bakıcı ile size hizmet vermeye hazırız. Sektörde 2 farklı firmamız mevcut olup, diğer firmamıza Buradan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Yaşlı Bakıcısı Hizmeti

Sektörde işe başladığımızdan bu döneme kadar birçok ailemizin büyükleri ve yakın yaşlıları için bakıcı hizmeti vermiş bulunmaktayız. Genel hatlarıyla kültürümüzde yakınlarımıza kendi bakmamız makbul olurken, yeni çağımızda bu durum çok mümkün olmamaktadır. Çünkü çalışma hayatınızdaki mesai saatleri her yere yetişmenize olanak sağlamamaktadır. Durum bu şekilde olunca da bir yaşlı bakıcısı ile yakınınıza baktırıyor olmanız tabii ki de çok doğaldır. Tam da bu noktada başka bir problem ortaya çıkmaktadır. İşe aldığınız bakıcınız yaşlınıza iyi bakabilecek mi? Bunu garantiye alabilmeniz için doğru ve legal olan firmalar ile çalışmaya başlamalısınız.

Bana Bildir
Bildir
guest
2 Yorum
En Son
En Yeni En İyi
Eski yorumlar
Tüm yorumlar
trackback
3 yıl önce

Ana misyonları doğrultusunda hizmet almak istedim. Anneme uzun süre bakacak bir bakıcı bulacaklarına söz verdiler. Şirketler iyi intiba bırakmıyolar ama, profesyonel bakıcıdan memnun kaldım kendilerine teşekkür ediyorum.