Profesyonel Bakıcı

Profesyonel Bakıcı

Çalışma yapımız ve prosedürlerimiz gereği, Amacımız; Size Daimi ve Uzun Süreli Bakıcı bulmaktır.

2012 yılından bu yana olan hizmetimizdeki temel ilkemiz; Sizin bizden hizmet almaya başlamanızdan sonra, bizim size sonradan bulacağımız personeller, mantıken hem bize zaman kaybı, hem maliyet… Bu sebeple asıl amacımız size kalıcı personel bulmaktır.

Sözleşmeli olarak çalışmaktayız. Bu sayede her üç tarafında(Siz Müşterimiz, Personel ve Profesyonel Bakıcı) haklarını yazılı olarak korumaktadır. Bu şekilde olan çalışmamızdan anlayacağınız üzere tamamen şeffaf olarak çalışmaktayız. Sizin istemeyeceğiniz veya bizim size söz verip de sonrasında kabul etmeyeceğimiz hiç bir konu söz konusu olamaz. Sözleşmeli olarak çalıştığımız için de haklarınız en ince ayrıntısına kadar Korunmaktadır.


0533 079 74 34


Konumu ve İş adresi belli olan bir kurumuz, dilediğiniz zaman bizi ofisimizde ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz profesyonel bakıcı adayları görüşmelerinizi kendi ofisimizde yapabilir veya personeller sizin konumunuzda görüşme yapabilirler. Sektörde 2 farklı firmamız mevcut olup, diğer firmamıza Buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Süreçlerimiz

✔ İlk iletişimde Şirket prosedürlerimiz tarafınıza iletilir, kabul etmeniz durumunda Hizmet süreci başlar,

✔ Personel sorumlumuz sizinle iletişime geçerek, Bakıcınızda olmasını istediğiniz kriterlerinizi sorar ve bu özelliklere uyan personellerin yönlendirmesini yapar.

✔ Telefon üzerinden Fotoğraf, Öz geçmiş ve referansları paylaşılan personeller arasından seçim yaparsınız. Tamamen sizin istemiş olduğunuz kriterlerdeki personeller yönlendirildiği için, 2 taraf olarak da zaman kaybetmeyiz.

✔ Sizin şartlarınızı kabul eden personeller ile yüz yüze görüşme yapmanız sağlanır.

✔ Yüz yüze görüşmenin ardından da beğenmiş olduğunuz Personel ile çalışmaya başlarsınız.

✔ Deneme süresinin ardından, çalışmaya devam etmek istiyorsanız, sözleşme akabinde Profesyonel Bakıcı ile çalışmaya başlarsınız.

İllegal Firmalar

-Hiç kimse zamanının büyük bir kısmını yeni bir personel bulmak için harcamak istemez.

-Aynı zamanda bu süreçte sürekli para kaybetmek de istemez.

Bu Sebeple piyasa da var olan illegal firmalardan kaçınmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Çünkü;

✖ Sözleşme ile çalışmıyorlar.

✖ Başlangıçtaki görüşmelerde, sizin istemiş olduğunuz kriterlerin dışında da personeller ile görüşme sağlatıyorlar.

✖ Personeliniz ayrıldığında, yeni bir personel için yardımcı olmuyorlar.

✖ Başta konuşmuş olduğunuz ücretlerin dışında da ek ücret talepleri olabiliyor.

✖ Personel ile yaşanan herhangi bir sorunda, aracı olarak yardımcı olmuyorlar.

✖ İş Adresleri ve ulaşabileceğiniz konumları olamayan merdiven altı çalışma yapısındadırlar.

Profesyonel Bakıcı Hizmeti

Hizmet sürecimiz içerisinde personelin çıkması durumunda veya sizin çıkarmanız durumunda dilediğiniz kadar personel değiştirme hakkına da sahipsiz. Biz piyasadaki illegal firmalar gibi size birkaç değişim hakkı sunup, ardından sıradan personeller göndererek haklarınızı tüketen firmalardan değiliz. Asıl amacımıza güvendiğimiz için size sınırsız değişim hakkı sunmakta ve bu sözleşme maddemizin arkasında durmaktayız. Sektörde Vip Yardımcı ile yıllardan beri ortak olarak hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimiz genelde bizimle iletişime geçtiklerinde hangi uyruklar ile çalışıyorsunuz diye sormaktalar. Biz şuan Türkiye’de bulunan tüm bakıcılık yapmak isteyen uyruklar ile çalışmaktayız. Türkmen, Özbek, Azeri, Gürcü, Filipin, Moldov hatta Uganda, Etiyopya gibi birçok uyrukları sayabiliriz.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar