Özbek Bakıcı

Özbek Bakıcı

Temizlikleriyle, yedikleri içtikleriyle, aile kavramı olarak da bizim kültürümüze en yakın olan uyruklardandır. Kültürümüzde olduğu gibi evlerdeki temizlikleri detaylı olarak yapmaktadırlar. Çocuklara ve yaşlılara özenle, kendi ailesindenmiş gibi benimseyip bakmaktadırlar. Özetle Bakıcı seçiminde, özbek bakıcı adaylarından seçimde bulunmak işlerinizin yolunda gideceğinin bir göstergesidir. Ancak bizim özellikle uyruklar ile ilgili vurguladığımız ve üzerinde durduğumuz konu, “İyi veya kötü millet yoktur, iyi veya kötü bireyler vardır.”

Bu çok önemli bir konu olup etrafta duyduğunuz kötü yorumlara aldanmamanız gerekmektedir. Yılların bize vermiş olduğu tecrübeye dayanarak, on binlerce bakıcı adaylarıyla görüşmüş bir firma olarak, tüm uyruklardaki adayların birbirlerinden tamamen farklı olduğu, içlerinde tamamen değişiklik gösterdiğini kesin bir bilgidir.

Sizin İngilizce bilen bir bakıcıya ihtiyacınız vardır; bunun için en doğru uyruk seçimleri Filipinli ve Ugandalı bakıcı adayları olmasına rağmen, aynı zamanda ülkelerindeki ana dil İngilizce olmasına rağmen, size gelen bakıcı adayları çok iyi İngilizce konuşamayabilir. Profesyonel Bakıcı olarak bizden çocuklarınıza İngilizce öğretecek ve bu dili çok iyi konuşan birini istediğinizde; o anki portföy ve araştırmalar sonucundaki en iyi aday bir özbek bakıcı adayı ise, Filipinli ya da Ugandalı bakıcılardan daha iyi İngilizce biliyor sizin işinize daha çok yarayacak ise, bu adayı yönlendirmekteyiz.


0533 079 74 34


Özbek Bakıcı Oturma İzni

Otobüs yolculuğu çok uzun sürdüğü için genel olarak hava yollarıyla ülkemize gelmektedirler. Her yabancı vatandaşta olduğu gibi, oturma izni belgelerine bağlı olarak ortalama her 2 yılda bir ülkelerine gitmeleri gerekmektedir. Bu süreç oturma izni belgelerindeki yıla bağlı olarak uzayıp kısalabilmektedir. Çalışan bakıcınızın kaçak duruma düşmemesi için yıllık izinlerini doğru zamanlara ayarlayarak, ülkelerine giriş çıkışlarına imkan tanımalısınız. Çoğu ailemiz bu duruma hassasiyet gösterirken, bazı ailelerimiz üzerinde durmamakta ve sonunda uzun süredir yanında olan bakıcısından ayrılmak durumunda kalmaktadır.

Aynı zamanda bakıcınıza çalışma izni yaptırmak durumundasınız. Çalışma izni olan bakıcıların ülkelerine sürekli olarak gitmelerine gerek yoktur. Türkiye’de sigortaları ödendiği için ve belgeleri tam olduğu için, ülkelerine giriş çıkış süreleri daha da uzun olmaktadır.

Özbek Bakıcı Nasıl Bulunur

Genel anlamda her uyrukta olan işler yapılmaktadır. Özellikle Özbek Bakıcıların belirli olarak yaptığı bir iş yoktur. Etraftan duyduğunuz Özbek Bakıcı değerlendirmeleri sonucu bir arayışınız varsa, zaten bizi aradığınızda doğru bilgileri vermekteyiz. Firma misyonumuz olarak zaten müşteri odaklı olarak çalışmaktayız. Yani ailelerimizin talep etmiş olduğu iş yükü ve adaylardaki kriterler ne ise, bu özelliklerde olan ve ailelerimizin şartları kabul eden adaylar ile görüşme sağlatmaktayız. Bu şekilde hiçbir taraf zaman kaybetmez ve bize olan güvenirliğin artacağı düşüncesindeyiz.

Yanınızda bulunan cep telefonunuz ile özbek bakıcı olarak arama sağladığınızda; karşınıza gelen firmaların birkaçı ile görüşme sağlamalısınız. Doğru soruları sorarak legal olup olmadıklarını öğrenmelisiniz. Bu sorular;

  • Sözleşmeli mi çalışıyorsunuz?
  • Oturma izinli adaylar mı?
  • Hizmet süreniz nedir?
  • Deneme süreniz var mı?
  • Ofisiniz nerede?
  • Hizmet süresi içerisinde kaç bakıcı değişim hakkımız var?

gibi sorular ile doğru firmayı bulmalısınız. Ardından çok da fazla personel havuzunda aklınızı karıştırmadan en yakın aday ile deneme sürecine başlamalısınız. Görüşmeler ne kadar iyi geçerse geçsin, evinizde bir bakıcıyı denemeden iyi olup olmadığını anlayamamaktasınız. Bu zamana kadar birçok bürokrat ve ünlü ailelerimize hizmet veren Profesyonel Bakıcı firması olarak size en doğru adayları paylaşacağımıza emin olabilirsiniz.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar