Oyun Ablası

Oyun Ablası

Çocuklarımızın telefonlar ve tabletler ile sürekli zaman geçirmesi, onların hem sağlığını hem de yaşam kalitesini bozmaktadır. Sürekli oturan bir çocuk sindirim problemleri yaşayabilir, gelişimi olumsuz etkilenebilir. Koşup oyunlar oynaması veya oturacaksa bile eğitici aktivitelerle zaman geçirmesi daha sağlıklı olacaktır. Günün bir bölümü fiziki aktivite diğer bölümünde de eğitici aktivitelerle ilerlemek çocuğunuzun gelişimi için çok önemlidir.

Çocuğunuzun her zaman yanında olamayabiliyorsunuz. İşlerinizden dolayı gün içerisinde neredeyse hiç denecek kadar bile çocuklarının yanında olamayabilirsiniz, bu şekilde yaşamlarını sürdüren çok fazla müşterilerimiz vardır. Ya da evin işleriyle vakit harcarken çocuğunuza zaman ayıramayabilirsiniz.

Tüm bu negatif durumlar söz konusuyken, sizin üzerinizden yükünüzü alacak, çocuğunuza kaliteli vakit geçirtebilecek, gözünüzün arkada kalmadan güvenilir oyun ablası adaylarıyla size Profesyonel Bakıcı olarak hizmet vermek isteriz.


0533 079 74 34


Oyun Ablası Ne Yapar

Bu konu aslında müşterimizin taleplerine göre 2’ye ayrılmaktadır;

  1. Müşterimizin talebi halihazırda tecrübesi ve sertifikalı olan oyun ablası olabilir. Siz yönlendirmeden zaten ne iş yapacağını bilen, kendisi bu işin eğitimini almış, çocuğun vaktinin nasıl geçirilmesi gerektiği bilen ve gün içindeki zamanı bu şekilde planlayan adayları talep ediyor olabilir.
  2. Ya da müşterimiz gün içindeki vaktin nasıl geçmesi gerektiğini tamamen kendisi ayarlamış olabilir. Personelin tamamen plana uyarak, gün içinde çocukla bu şekilde vakit geçirmesini isteyebilir.

Genel hatlarıyla Oyun Ablası aşağıdaki işleri yapmakla görevlidir;

  • Çocuk uyandıktan sonra, çocuğa uygun kahvaltı hazırlanması
  • Bir süre eğitici aktivitelerin yapılması (kitap okunması gibi…)
  • Park ya da bahçe gibi alanlarda çeşitli fiziki aktivitelerin yapılması, ya da çocuğunuzun spor dersi varsa, fiziki ders alanına götürülmesi
  • Öğle yemeğinin hazırlanması
  • Bir süre eğitici aktivitelerin yapılması (boyama veya tiyatro gibi…)
  • Akşam yemeği ve sonrasında uykusu için hikaye anlatılması

Tüm bunlar tabii ki değiştirilebilir, ekleme veya çıkarma yapılabilir. Ancak oyun ablası çocukla ilgili tüm işlerden sorumlu olup, onu sıkmadan güzel vakit geçirmesini sağlamak için vardır. Sizin yanında olmadığınız sürelerde sizi aratmayacak, ona sevgiyle yakınlık gösterecek, tüm enerjisini çocuğunuza harcayacak olan adaylar ile size hizmet vermeye hazırız.

Oyun Ablası Nasıl Bulunur

En kolay yol ile elinizdeki telefondan arama sayfalarında oyun ablası yazdığınızda birçok firma sonuçlarını görüyor olacaksınız. Ancak dikkat etmeniz gereken konu doğru firmayı nasıl bulacağınızdır. Legal olan firmayı ve size doğru hizmet verecek olan firmayı biraz araştırarak bulabilirsiniz. Sözleşmeli mi çalıştığı, hizmet süresi, çalıştığı adayların profili-kaçak durumu, ofis adresi gibi sorular sizi doğru firmaya yönlendirecektir.

Profesyonel Bakıcı olarak bu işi 2012 yılından beri yapmaktayız. Bu zamana kadar birçok ünlü aileler ve bürokrat aileler ile çalışma fırsatımız oldu. kendilerinden güçlü referanslar aldık ve bizi daima çevrelerindeki eş, dostlarına önerdiler. Çünkü biz size personel hizmeti sağladıktan sonra, işimiz bitti diye bakmıyoruz. Sonrasında hem sizinle hem personelinizle iletişimde kalarak memnuniyeti ölçüyoruz. Bu şekilde ilerlediğimiz için de sizinle uzun yıllar çalışacak bir personel yaratmış oluyoruz ya da herhangi bir sorunda hızlıca müdahale edebiliyor oluyoruz. Bu sektörde Vip Yardımcı ile ortak olarak hizmet vermekteyiz.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar