İstanbul Çocuk Bakıcısı

İstanbul Çocuk Bakıcısı

İstanbul çocuk bakıcısı bulma konusunda zor bir şehir olsa da Profesyonel olarak Çocuk Bakıcısı hizmetini vermekteyiz. Firma ismimize binaen bu işi Profesyonelce, legal olarak yapmaktayız ve İstanbul’da bulunan 39 İlçenin tamamına hizmet vermekteyiz.

Firma konumumuz Mecidiyeköy olsa da, Her ve ilk Personel-Müşteri görüşmesine katılmaktayız. Bu şekilde müşterilerimiz bizimle yüz yüze tanışmakta, karşılarında her zaman bir muhatap bulacaklarını bildikleri için, bizimle güvenle çalışmaktadırlar. Sonuç olarak Bakılacak olan çok değerli çocuklarımız. İstanbul Çocuk Bakıcısı firması olarak en uygun adayı bulmak bizim için de çok önemlidir. Yaşanabilecek her olumsuz durumu ortadan kaldırmak için elimizden geleni yapmaktayız. Tecrübe ve Güven bir anda oluşmaz oluşamaz. Biz size Bakıcı Hizmetimizin yanında tecrübemizi de sunuyoruz.


0533 079 74 34


Aklınızda şu sorular varsa haklısınız;

Çocuğumu bir başkasına nasıl emanet edeceğim?

Benim istediğim gibi çocuğuma bakabilecek mi?

Acaba çocuğuma yemek yedirebilir mi?

Çocuğumla iyi anlaşıp ona sevgi gösterebilecek mi?

Çocuğuma zarar verir mi?

Tüm bu soruları kendinize sormakta sonuna kadar haklısınız. Tedirgin olabilir ve bir Bakıcıya çocuğunuzu hemen emanet etmek istemeyebilirsiniz. Ancak önünüzde yaşamanız gereken bir hayat ve aynı zamanda sorumluluklar yığını varsa, Tek başınıza üstesinden de gelemiyorsanız, Bu durumlarda bir Çocuk Bakıcısı bulmanız zorunlu hale gelecektir. Hayatınızı biraz olsun kolaylaştırmak ve üzerinizdeki yükleri hafifletmek için Bakıcınız size her zor zamanınızda yardım edecektir.

Çocuk Bakıcısı Bulma

İstanbul Çocuk Bakıcısı olarak aramalara başladığınızda, Bize ulaşabilir ve Bakıcı personel talebinde bulunabilirsiniz. Şirket prosedürlerimizi onayladıktan sonra Müşteri sorumlumuz sizinle iletişime geçecektir. Sizinle çalışmaya başlayacak olan Çocuk Bakıcınızın tüm kriterlerini, müşteri sorumlumuza belirttiğiniz taktirde, size hemen 2-3 aday paylaşılacak ve aralarından seçim yapmanız beklenecektir. Personelin iyi mi yoksa kötü mü olduğunu işe başlamadan hiçbir zaman bilemeyeceğimiz için; size en yakın gelen, referanslarını ve tecrübelerini öğrendiğiniz Çocuk Bakıcıları aralarından seçim yaparak işe başlatırsınız.

Bu süreçte siz Çocuğunuzla ilgili her şeyi Bakıcınıza öğretmeye başlarsınız. Çocuğunuzun huyunu suyunu öğrenen Bakıcınız artık sizin bu hayattaki en büyük yardımcılarınızdan biridir. Çünkü var olan hayattaki işleyiş yeterince zorken, Çocuklu bir hayat kat ve kat daha fazla zor durumdadır. Hal böyleyken bizce kendinize daha fazla yüklenmeyiniz ve İstanbul’da Çocuk Bakıcısı bulmak için bizi arayınız.

Doğru Firmadan Çocuk Bakıcısı Bulmak

İstanbul Çocuk Bakıcısı bulma konusunda biraz zor bir şehir. Çünkü çok fazla legal ve illegal firmalar mevcuttur. Aralarında doğru olanı bulmak biraz şans gibi. Ancak araştırma yapmanız sonucunda doğru firmayı bulacağınıza inanıyorum.

Bizim 2012 yılından beri birçok Bürokrat ve Ünlü kişiler ile çalışma fırsatımız oldu. İşimizi doğru yapmıyor olsaydık, geride kalan 9-10 yıl arasından bu zamana kadar gelemezdik. Biz kendimize güveniyoruz ve işimizi doğru yaptığımızı biliyoruz. Sizinle paylaşmış olduğumuz personellerin neredeyse tamamı bizim daha önce eşini, dostunu, akrabasını iş yerlerini yerleştirdiğimiz Bakıcılardır. Bize ilk defa başvuruda bulunan bir personeli asla sizinle paylaşmayız. Size paylaşacağımız personellerinin bilgilerinin arasında Tecrübe ve Referans bilgileri de yer almaktadır.

Profesyonel Bakıcı ve Vip Yardımcı olarak bizim amacımız size daha iyi hizmet sunarak, yıllar boyu çalışacak bir Çocuk Bakıcısı bulmaktır. Evinizde yaşanabilecek sürekli Bakıcı sirkülasyonu sizi çok yoracaktır. Bu hem çocuğunuzun ruhsal gelişimini hem de sizi olumsuz etkileyecektir. Hiçbir ebeveyn bunu istemez ve olabildiğince uzun yıllar çalışabilecek Çocuk Bakıcısı ile çalışmak ister. Ancak Tabii ki de siz personele alışamayabilirsiniz, Personel size alışamayabilir, Böyle Olumsuz hallerde bize 7/24 istediğiniz zaman saatte ulaşabilirsiniz.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar