Hasta Bakıcı

Hasta Bakıcı

Günümüzde maalesef birçok hastalık baş gösterdi. Covid-19 başta olmak üzere, yıllar içerisinde insanların sağlığı bozulmaya başladı. Yenilen sağlıksız gıdalar veya kötü alışkanlıklar vücutta hasara yol açmaktadır. Hastalıklar genç yaşta vücutta belirti göstermese de, yaşlılık döneminde güçsüz kalan beden de ortaya çıkmaktadırlar. Adını bile anmak istemediğimiz kötü huylu hastalıklar, sevdiğimiz yakınlarımızı tüketmektedir. Hastalık hafif de olsa, ağır da olsa yakınımız için bir hasta bakıcı tutuyor olmak; hem günlük yaşantınıza, işlerinize devam etmenizi sağlar hem de yakınınıza daha profesyonel bir bakım sağlamış olur.

Her hastanın bakım özellikleri farklıdır;

Kimi hastanın bakımı çok kolaydır. Örneğin; hasta ayaktadır ve sadece günlük ilaç takibini yapacak, yemeklerini hazırlayacak, kıyafetlerinin temizliğini sağlayacak, yanında bir nefes olarak acil durumlarda yakınlarına haber verecek bir hasta bakıcı ihtiyacınız vardır.

Kimi hastanın da bakımı çok zordur. Örneğin; Hastanız yatalak olabilir ve alt değişimini yapacak, sonda takabilecek, özel yemeklerini hazırlayıp belki gırtlak borusundan yedirebilecek, iğne vurabilecek, öz bakımını yapabilecek bir hasta bakıcı ihtiyacınız olabilir.


0533 079 74 34


Biz Profesyonel Bakıcı firması olarak sizin hasta özelliklerinizi çok iyi anlıyor, sadece size özel olabilecek bakıcı adaylarını yönlendiriyoruz. Daha önceden tecrübesi olan, çalıştığı yerlerdeki referansları ile görüşülmüş olan güvenilir bakıcı adayları ile çalışıyoruz. Bu şekilde hastanız daha güvenilir ellerde bakılmış oluyor ve sizde doğru bakıcı firmasıyla çalıştığınızı anlıyorsunuz. Ancak bunun aksi durumunu yaşamak çok kolay. Şans eseri bulduğunuz firmanın legal olup olamadığını kontrol etmezseniz; hastanız ve siz bu durumunda mağdur olursunuz. İşini bilmeyen sözde Hasta Bakıcı adayları evinize girip çıkarlar ve size zaman kaybı dışında hastanızın rahatsızlığını iyileştirmek için katkı değil zarar verirler.

Hasta Bakıcı Çalışma Yapısı

Yine tamamen sizin ihtiyacınızın ne olduğuyla alakalıdır. Hastanızın durumu ve sizin günlük ya da iş hayatınızla ilgili bir durum olup çok iyi karar verilmesi gereken durumdur; hasta bakıcı gündüzlü mü gelip gitsin yoksa yatılı mı kalsın? Bu soruyu net olarak kesinleştirmenizin ardından bakıcı adayları araştırılmaya başlamaktadır.

Günlük olarak gelip gidecek bakıcı, yani kısaca günlük hasta bakıcı; Sizin belirlemiş olduğunuz saat aralığında çalışmaktadır. Bu zaman aralığı sabah 8-akşam 5 gibi veya sabah 9 akşam 6 aralığı gibi olabilir. Ya da siz daha farklı saatler arasında çalışmak istiyorsunuzdur, size bu saatlere uygun adaylar paylaşılır. Günlük bakıcılar yukarıda özetlediğimiz işlerin tamamını yapabilmektedirler. Çalışma zamanları elverdiği kadar, hastanın ihtiyacı ve sizin talepleriniz ne ise yerine getirebilirler.

Hastayla birlikte aynı evde kalacak olan yatılı hasta bakıcı; Büyük oranda müşterilerimizin talebi bu yöndedir. Hastasına geceleri de refakat edebilecek olan bakıcı adaylarını talep etmektedirler. Bu şekilde bakıcı, gece vakti hastanın kötüleşmesi durumunda acil müdahale edebilir ve yakınlarına haber verebilir.

Profesyonel Bakıcı Hizmeti

Tamamen sizin kriterlerinize uyan bakıcı adayları ile görüşme yapmanızı sağlamaktayız. Bu şekilde ne size, ne bize ne de bakıcıya zaman kaybettirilmez. Sizin hasta şartlarınızı kabul eden ve çalışmak isteyen kişiler ile görüşme yapmak, büyük oranda olumlu olarak sonuçlanmaktadır. Bakıcı hizmet sektöründe 2012 yılından beri Vip Yardımcı ile birlikte çalışmaktayız.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar