Eve Yardımcı Bayan

Eve Yardımcı Bayan

Yardımcı firmasıyla anlaşmanız sonucu, sürekli eve yardımcı bayan geliyor diğeri gidiyorsa, çalışmakta olduğunuz şirketin doğru olmadığını bilmelisiniz. Çünkü çalışmakta olduğunuz firma size sıradan birçok yardımcı bayan adayı göndererek sizin zamanınızı çalmakta ve bir türlü evinizde düzeni oturtamamaktasınız.

Sektörde bulunan illegal firmalar danışmanlık ücretinin bir kısmını çalışan yardımcıdan almaktadır ve sizin evinizi önemsemeden hareket etmektedirler. Bunun sebebi evinizde bir yardımcı sirkülasyonu yaratmak ve sürekli para kazanmaktır. Bir çalışan personelin maaşından komisyon almak tamamen hukuk dışı bir durumdur ve kanun önünde cezası vardır.


0533 079 74 34


Hal böyle iken hem eviniz deneme tahtası gibi kullanılmakta hem dene siz bilmeden veya bilerek hukuk dışı bir yapı içine girmektesiniz. Size bu tip çalışma yapılarını öneren yardımcı firmalarından uzak durunuz.

Legal Yardımcı Firmasının Avantajları

  • Her iki tarafın da haklarının korunduğu ve ıslak imzalı sözleşmeler ile çalışmaktayız.
  • Tecrübesi olan ve referansları kuvvetli Yardımcı adayları ile görüşme sağlayarak zaman kaybı yaşamazsınız.
  • Sizin kriterlerinize uyan adaylar sizinle paylaşılır.
  • Kurallarınızı bilen, bu şartları kabul eden yardımcı adayları sizinle paylaşılır.
  • Kaçak olmayan, oturma izinli olan Yardımcı adaylar sizinle paylaşılır.
  • İsterseniz görüşmeleri bizimle birlikte yapmaktasınız, bu şekilde her zaman karşınızda bir ilgili kişinin olduğunu bilirsiniz.

Genel olarak yukarıdaki maddelerin yanı sıra, doğru bir firma ile çalışmanın avantajları oldukça yüksektir. Aldığınız hizmetin ve ödediğiniz komisyon bedelinin bir karşılığını beklemekte sonuna kadar haklısınız ve hakkınızdan asla vazgeçmeyin.

İllegal Yardımcı Firmalarının Oyunları

İllegal firmaların size biz de sözleşme yapacağız dediğinde lütfen sözleşmeyi iyice okuyun ve maddelere dikkat edin. Maddeler içerisinde 2-3 aday değişimi varsa, bu madde kesinlikle amaçlarını size belgeli olarak sunduklarını gösterir. Eve yardımcı bayan aldığınızda; bir süre sonra sizin memnun kalmamanız veya personelin çıkması durumunda, sıradan yardımcı bayanları paylaşarak ve evinizde başlatarak bu haklarınızı da tüketmekteler. Sonrasında biz size söylemiştik ve sözleşmede de paylaşmıştık diyecekler ve hak arayacak yeriniz de kalmayacaktır.

Amaç zaten size uzun süreli eve yardımcı bayan bulmak değil, sizin evinizde bir yardımcı bayan sirkülasyonu olduğu için doğru hizmeti hiçbir zaman alamayacaksınız. Tüm bu olumsuzluklar ilk başta yapmış olduğunuz firma seçimine bağlıdır. Hak veriyoruz, bu kadar çok firmadan hangisiyle çalışmaya başlayacağınız konusunda bilgili değilsiniz. Şans eseri bir firma seçiyor ve çalışmaya başlıyorsunuz. Ancak bu işe biraz zaman ayırmalısınız; sizden ricamız yukarıdaki legal firma için söylediklerimizi, seçtiğiniz firmaya sorunuz.

Profesyonel Yardımcı Bakıcı

Eve yardımcı bayan almaya karar verdiğinizde biz hep burada olacağız. Size en doğru hizmeti vererek yıllar boyu yanınızda çalışacak bir yardımcı bulacağımızdan emin olabilirsiniz. Biz yıllar önce de aynı mantık ve misyon ile çalışıyorduk şimdi de aynı misyon ile devam ediyoruz; amacımız size uzun süreli çalışacak aday bulmaktır, aksi halde sözleşme süresi içerisinde sürekli olarak evinizde bir yardımcı bayan değişiminde bulunmak bize zaman kaybı ve maliyet olacaktır. Biz kesinlikle bunu istemiyoruz. Profesyonel Bakıcı ve Vip Yardımcı firmaları olarak sektörde hep iyi anılmak ve bizi referans olarak vermeniz baş amacımızdır.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar