Ev İşi Hizmetlisi

Ev İşi Hizmetlisi

Evinizde günlük olarak yapılması gereken işler bulunmaktadır. “Çamaşır, Ütü, Süpürüp/Silme, Yatak/Çarşaf değişimi, Yemek ve diğer ev işleri gibi” günlük işlerinin üstesinden gelmeye çalışmaktasınız. Hem iş hayatı, hem de evin işleri birleşince, size yaşayacak bir zaman dilimi kalmıyor. Hayatınızda kendinize de zaman ayırmak için ve bu işlerin daha Profesyonel bir şekilde çözülebilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel Bakıcı olarak, size; uzun yıllar yanınızda kalacak Ev İşi Hizmetlisi oluşturmaya çalışmaktayız.

Evinizde sürekli bir ev işi hizmetlisi değişimi yaşamaktan sıkıldıysanız ve artık evin işlerini bir defa öğretip yıllar boyu bu şekilde devam etmek istiyorsanız, Biz size yardımcı olabiliriz. Çünkü biz; hukuken de yasak olan, “personelden ücret alarak çalışan firmalardandeğiliz. Bu sebepten dolayı “size sonradan getireceğimiz personeller, bize zaman kaybı ve maliyet” misyonuyla yola çıktık. Ancak herhangi bir problemde 24 saat içerisinde aynı ücret ve özellikteki personel ile değişim garantisini de vermekteyiz.


0533 079 74 34


Tecrübe ve Referans

Görüşme sağlayacağınız Ev İşi Hizmetlisi daha önceden iyi referansları olan ve bizim iyi tanıdığımız personeller olmaktadır. Sizin ev yaşantınızı ve kriterlerinizi kabul eden personeller ile çalışamaya başlamaktasınız. Bu sayede “ücret bilgisi daha önce verilmiş olan, sizin evinizde yaşayan kişi sayısını bilen, net olarak evde yapması gereken işleri kabul eden bakıcılar ile” yapmış olduğunuz görüşmelerin hiç biri boşuna olmamış olur, sonunda içinize sinen personel ile çalışmaya başlarsınız.

Bizimle ilk kez iletişime geçerek, personel talebinde bulunduğunuzda; biz de sizi tanımak adına, Ev İşi Hizmetliniz ile birlikte gelmekteyiz. Bu şekilde sizin de bizi görerek, gerçek kişiler ile bir iş ilişkisi kurduğunuzu bilmenizi isteriz. Her sorunda ve isteğinizde, size cevap verecek birilerinin olması, bizim iş anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. İlk kez yüz yüze yapılan görüşmelerde, personel seçimi yapılamaması durumunda, sizin kriterlerinizi daha iyi anlamış olarak, size daha çok beğeneceğiniz adaylar ile geri dönüşler yapmaktayız.

Biz sizinle telefon üzerinden personelleri paylaşırken 10-15 personel bilgisi paylaşmamaktayız, 2 veya 3 personel bilgisi paylaşmaktayız. Bizden isteseniz 50 personel bilgisi de paylaşabiliriz ancak; sizinle çalışacağına inandığımız ve çalışma isteği arzusu olan personelleri seçerek size yönlendiriyoruz. Diğer türlü yaşayacağımız hem başta, hem personel ile başladıktan sonraki zaman kaybı, her iki tarafı da fazlasıyla yoracaktır. Bu nedenle nokta atışı yapmak için uğraşmaktayız.

Güvenilirlik ve Garanti

Adres bilgileri olan, dilediğiniz her zaman bize ulaşabileceğiniz legal bir firmayız. Bizden temin edeceğiniz her Ev İşi Hizmetlisi adaylarının arkasında durmaktayız. Personel sizde başladıktan sonra iletişimimiz kopmamakta, hem personelin hem sizin memnuniyetinizi devam eden süre boyunca aralıklarla kontrol etmekteyiz. Bu yaptığımız iletişim, olmakta olan veya oluşabilecek sorunları hızlıca çözmemize yaramaktadır. Her iki tarafında birbirine alışması zaman almakla birlikte, biz bu sürecin daha olumlu geçmesi için uğraşmaktayız. Sektörde 2 farklı firmamız mevcut olup, diğer firmamıza Buradan ulaşabilirsiniz.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar