Çocuk Bakıcısı

Çocuk Bakıcısı

Hayatımızda kendimiz için planladığımız bir kariyer geleceğimiz ve aynı zamanda rutin olarak yapılması gereken günlük işlerimiz vardır. Bayanlara bu konuda biraz fazla yük bindiği doğrudur. İş hayatı ve Evin içindeki hayat; yapılması gereken bitmeyen ödevler ile dolu…

Bir de hayatınızda çocuğunuz varsa, daha fazla çaba ve emek harcamanız gerekmektedir. Annelerin hem sosyal hayattan hem de iş hayatından kopmamak adına, kendilerine bir yardımcı tutmalarından daha doğal bir şey olamaz. Biz Profesyonel Bakıcı olarak Anne/Baba’ların üzerinden yüklerini alarak, bir Çocuk Bakıcısı ile hayatlarını daha yaşanabilir kılıyoruz.


0533 079 74 34


Çocuklarınızın günlük ihtiyaçlarını (yeme-içme, duş, kıyafetlerinin ütüsü, vb…) karşılayabilecek, Aynı zamanda evin işlerinde size yardımcı olabilecek Bakıcılar bulmaktayız. Sizin kriterlerinize uygun; hemşire, çocuk gelişimi mevzunu bakıcılar, daha önce çalıştıkları yerlerden iyi referansları olan yardımcılar ile gözünüz arkada kalmadan çocuklarınızı emanet edebileceksiniz.

Profesyonel Hizmet

Size zaman kaybettirmeden, sadece sizin kriterlerinize uyan ve aynı zamanda sizin ev yaşantınızı kabul eden çocuk bakıcısı ile görüşme sağlarsınız. Yüz yüze görüşmelerin ardından deneme sürecine almış olduğunuz personelden memnun kaldığınız zaman ise Profesyonel Bakıcı ile sözleşmeli olarak çalışmaya başlarsınız.

2014 yılından beri bu işi yapan bir firma olarak, bu zamana kadar bizimle iletişime geçen bütün müşterilerimiz ile uzun yıllar çalıştık. Tabii ki olmuyor mu; siz beğenmeyebiliyorsunuz veya personel çalışma şartlarına ayak uyduramayabiliyor. Böyle durumlarda 24 saat içerisinde aynı özellikte ve ücretteki personel ile değişim sağlama garantimiz vardır.

İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz. İster bizim ofisimizde görüşme sağlayabilirsiniz, İsterseniz personeller, belirlemiş olduğunuz saatlerde sizin evinizde görüşme yapabilirler. Firmamızda her şey şeffaf olup, size ilk başta hangi şartlardan bahsedildiyse, yıllar sonra yine aynı şartlar göz önünde bulundurulmaktadır.

Legal Çocuk Bakıcısı Firmaları

Piyasada var olan bu işi illegal olarak yapan firmalardan dikkatle kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Para sirkülasyonunu sağlayabilmek için personelden ücret alarak ilerleyen bu firmalar, evinizde sürekli bakıcı döngüsü sağlamaktadır. Siz de birisine alıştım ve iş öğrettim derken, yeniden ve yeniden farklı personeller ile zaman kaybetmektesiniz. Personelden ücret almak hukuken yasak olmasına rağmen, maalesef bu firmalar bu şekilde iş yapmaktadırlar.

Biz Profesyonel bakıcı olarak kesinlikle kaçak personeller ile çalışmamaktayız. Türkiye kimliği olan ve bu bilgilerin işe giriş sırasında sizinle paylaşıldığı Personeller ile çalışmaktayız. Bize Kolaylıkla 7/24 ulaşabilir, tüm sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Sektörde 2 farklı firmamız mevcut olup, diğer firmamıza Buradan ulaşabilirsiniz.

Bana Bildir
Bildir
guest
0 Yorum
Eski yorumlar
Tüm yorumlar