İngilizce Bilen Bakıcı

İngilizce Bilen Bakıcı

Günümüz global dünyasındaki, insanlar arasında iletişim için ortak dil olarak İngilizce kullanılmaktadır. Sadece insanlar arasında değil; tüm elektronik cihazlar, aletler ve mesleklerin içinde dahi kullanılmakta olup, bilinmemesi durumunda işleyişte aksaklıklar kaçınılmaz olmaktadır. Dünya üzerindeki yeni iş grupları arasında tamamen elektronik bilgisayar, telefon gibi cihazlar üzerinden yazılım kodlama gibi meslekler olduğundan daha da önem kazanmaya başlamıştır.

herhangi bir yabancı dilin belli bir yaştan sonra öğrenilmesi zorlaşmaktadır. Belli bir bilgi yığınına sahip yetişkin beyni, daha fazla bilgiyi almakta zorlanmakta ve öğrenmesi zaman almaktadır. Durum böyle iken, çocuklarımıza İngilizce bilen bakıcı bularak, daha çok erken yaştalarken İngilizce öğretmek daha mantıklı olacaktır ve çocuklarımız İngilizceye daha çok hakim olacaklardır. Genç beyinler her bilgiyi hızlıca kaydettiğinden, çok erken yaşta iyi İngilizce konuşuyor olacaklar ve yeni Dünya mesleklerine hazır halde başlayacaklardır.


0533 079 74 34


Hangi Uyruklar İngilizce Biliyor

Bu işi yıllardır yapan bir firma olarak hangi uyrukların iyi konuştuğunu hangilerinin konuşamadığı iyi bilmekteyiz. Ancak yine de, firma olarak her zaman söylediğimiz gibi “Uyruk yoktur, kişi vardır”. Çünkü her milletin, uyruğun iyileri de vardır, kötüleri vardır. Bu nedenle her kişiyi uyruğuna göre genellemek doğru değildir. Uganda’nın resmi dili İngilizce diye hepsinin çok iyi İngilizce konuştuğunu söylemek yanlış olur. Ya da Türkmenistan, Özbekistan vatandaşlarının okullarında Rusça ağırlıklı diye hiç İngilizce bilmiyorlar veya Rusçayı çok iyi konuşuyorlar da diyemeyiz.

Biz Profesyonel Bakıcı olarak kişi bazlı çalışmaktayız. Bakıcıların tecrübe, referanslarını araştırmakta ve işlerini denemekteyiz. Sürekli iletişimde olduğumuz için de nasıl konuştuklarını, hangi dilleri konuştuklarını bilmekteyiz. Genel olarak;

  • Türkmenistan, Özbekistan, Azerbaycan uyruklu İngilizce bilen bakıcı adayları zor bulunmaktadır. Eğer İngilizce eğitim alıp sertifikalı olanlar varsa; bu durumda da konuşma dillerine bakmaktayız.
  • Uganda, Etiyopya, Endonezya, Filipin uyruklu İngilizce bilen bakıcı adayları ile çok çalışmaktayız. Genel anlamda müşterimiz İngilizce bilen birini istediğinde bu uyruklarda bulunan adayları paylaşmaktayız. Ülkelerinde ana dil olarak İngilizce konuşulanlar, çok daha iyi dil hakimiyetine sahiptir. Ülkelerinde öğretmenlik yapanlar dahi vardır.

Bizimle iletişime geçen her bakıcı adayını sizinle paylaşmamaktayız. Bakıcı adaylarını test etmekte ve denemekteyiz. Bu şekilde bir çalışma yapımız olduğundan, asla zaman kaybetmemektesiniz. Size gelen adaylar filtreden geçerek size ulaşmaktadırlar. Yabancı dillerinden başarılı olsalar bile, ev işi tecrübeleri yoksa yine sizinle görüştürerek zaman kaybı yaşatmamaktayız.

Profesyonel İngilizce Bilen Bakıcı Hizmeti

Yüzde yüz olarak müşteri odaklı, müşteri kriterleri odaklı çalışmaktayız, ana misyonumuz bu şekildedir. Siz evinizde İngilizce bilen, çocuklarla oynayabilecek, aynı zamanda ev işlerine de yardım edebilecek bir bakıcı adayı talep ettiğinizde, bu şartları karşılayacak olan bakıcı adaylarıyla görüşme sağlarsınız. Size Rusça bilen bakıcı adayıyla görüşme sağlatıp veya İngilizce biliyorum diyerek konuşamayan adaylar ile görüşme sağlatıp zaman kaybettirilmez. İngilizce bilen bakıcı talebiniz varsa size bu şekilde yönlendirme yapılır. Biz bu işi yıllardan beri yapmakla birlikte işimizi doğru ve legal olarak gerçekleştiren bir firmayız. Bu sektörde Vip Yardımcı ile aynı çatı altında çalışmaktayız.

Bana Bildir
Bildir
guest
2 Yorum
En Son
En Yeni En İyi
Eski yorumlar
Tüm yorumlar
trackback
3 yıl önce

Gerçekten ön yargılarım vardı. Yanlış anlaşılmasın kokudur vs. Ancak ülkemizde kalmalarından mıdır yoksa yedikleri içtiklerinden mi, asla rahatsız olmadım ve bakıcımla uzun süredir çalışıyorum. Profesyonel bakıcıya bu konuda yardımları için çok teşekkür ederim.